key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Tłumaczenie Niemiecki <=> Polski

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla par językowych z języka polskiego na niemiecki oraz z języka niemieckiego na polski w bardzo korzystnych cenach. Możemy również przetłumaczyć język niemeicki lub język polski na więcej niż 70 języków. Dzięki rozległej sieci zdalnych tłumaczy, Hero Translating jest jednym z niewielu biur tłumaczeń na rynku, które potrafią profesjonalnie przetłumaczyć język niemiecki na dosłownie każdy inny język!

  Niemiecki - historia

  Tłumaczenie Niemiecki => Polski Język niemiecki należy do grupy języków zachodniogermańskich i jest spokrewniony z językiem angielskim i holenderskim. Do zapisu używa się alfabetu łacińskiego a rzeczowniki rozpoczynają się od wielkiej litery. Jest to najczęstszy język ojczysty mieszkańców Unii Europejskiej i 11 najbardziej rozszerzony język w skali całego świata. Posługuje się nim około 105 milionów osób w Europie. Ostatnimi czasy twierdzi się, że popularność niemieckiego spada, ale nie jest to pr...=> MORE

  Tłumaczenie Niemiecki => Polski

  48 PLN / Strona 1800 znaków

  Tłumaczenie Polski => Niemiecki

  56 PLN / Strona 1800 znaków

  Tłumaczenie ustne Polski <=> Niemiecki

  160 PLN / g.

  Tłumaczenie Polski => Niemiecki
  Tłumaczenie ustne Polski <=> Niemiecki
  Nasz zespół tłumaczy języka niemieckiego składa się z profesjonalnych tłumaczy oraz rodzimych użytkowników języka którzy tłumaczą wyłącznie na swój język ojczysty. Współpracujemy ze wspaniałymi copywriterami języka abchaskiego oraz edytorami, którzy mogą zlokalizować każde oprogramowanie lub stronę. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe, konsekutywne, towarzyszące i konferencyjne w języku abchaskim oraz nagrywanie tekstów przez rodzimych użytkowników języka, transkrypcje, redagowanie i korekty. Niezależnie od wymaganego rodzaju tłumaczenia języka abchaskiego Hero Translating dostarczy Wam pełnej satysfakcji.

 

 
languages