key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Tłumaczenie Angielski <=> Polski

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla par językowych z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski w bardzo korzystnych cenach. Możemy również przetłumaczyć język angielski lub język polski na więcej niż 70 języków. Dzięki rozległej sieci zdalnych tłumaczy, Hero Translating jest jednym z niewielu biur tłumaczeń na rynku, które potrafią profesjonalnie przetłumaczyć język angielski na dosłownie każdy inny język!

  Angielski - historia

  Tłumaczenie Angielski => Polski Angielski należy do grupy języków zachodniogermańskich i prawdopodobnie jest językiem, którym posługuje się najwięcej ludzi na świecie. Według niektórych wyliczeń, na świecie jest około 1,5 miliardów ludzi władających się tym językiem, ale liczba rodzimych użytkowników wynosi około 308-341 milionów. Do rozszerzenia angielskiego po całym świecie przyczyniła się brytyjska ekspansja i jej gospodarczy, naukowy, polityczny i kulturalny wpływ od XVIII do XX wieku. Wpływ t...=> MORE

  Tłumaczenie Angielski => Polski

  48 PLN / Strona 1800 znaków

  Tłumaczenie Polski => Angielski

  56 PLN / Strona 1800 znaków

  Tłumaczenie ustne Polski <=> Angielski

  160 PLN / g.

  Tłumaczenie Polski => Angielski
  Tłumaczenie ustne Polski <=> Angielski
  Nasz zespół tłumaczy języka angielskiego składa się z profesjonalnych tłumaczy oraz rodzimych użytkowników języka którzy tłumaczą wyłącznie na swój język ojczysty. Współpracujemy ze wspaniałymi copywriterami języka angielskiego oraz edytorami, którzy mogą zlokalizować każde oprogramowanie lub stronę. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe, konsekutywne, towarzyszące i konferencyjne w języku angielskim oraz nagrywanie tekstów przez rodzimych użytkowników języka, transkrypcje, redagowanie i korekty. Niezależnie od wymaganego rodzaju tłumaczenia języka angielskiego Hero Translating dostarczy Wam pełnej satysfakcji.

 

 
languages