key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Preklad Nemčina <=> Slovenčina

  Naša prekladateľská agentúra ponúka profesionálne prekladateľské služby pre jazykové páry zo slovenčiny do nemčiny a z nemčiny do slovenčiny za veľmi výhodné ceny. Okrem toho vieme preložiť slovenčinu alebo nemčinu do viac ako 70 ďalších cudzích jazykov. Vďaka rozsiahlej sieti externých prekladateľov je Hero Translating jednou z mála prekladateľských agentúr na prekladateľskom trhu, ktoré dokážu profesionálne preložiť nemčinu do takmer akéhokoľvek jazyka!

  Nemčina - história

  Preklad Nemčina => Slovenčina Nemčina patrí do skupiny západogermánskych jazykov. Tento jazyk je veľmi rozšírený, hovorí ním približne 120 mil. ľudí na celom svete. V poslednej dobe sa síce tvrdí, že nemčina je na ústupe, nie je to však pravda. V Európskej únii je nemčina najpoužívanejším materským jazykom, pretože sa ňou hovorí nie len v Nemecku a Rakúsku, ale tiež vo Švajčiarsku, Luxembursku, Belgicku a dokonca i v severnej časti Talianska. Píše sa latinkou a dvojhláskovým pravopisom....=> MORE

  Preklad Nemčina => Slovenčina

  10 EUR / ns

  Preklad Slovenčina => Nemčina

  12 EUR / ns

  Tlmočenie Slovenčina <=> Nemčina

  32 EUR / hod

  Preklad Slovenčina => Nemčina
  Tlmočenie Slovenčina <=> Nemčina
  Náš nemecký prekladateľský team sa skladá z profesionálnych prekladateľov a rodených hovorcov nemčiny. Spolupracujeme so špičkovými nemeckými webovými copywritermi a editormi, ktorí zvládnu lokalizáciu akéhokoľvek softwarového produktu či webových stránok. Taktiež ponúkame súdny preklad nemčiny, konzekutívne, sprievodné a konferenčné tlmočenie v nemčine, nahrávku nemeckým hovorcom, nemecký copywriting a korektúry nemeckých textov. Nech už dopytujete akýkoľvek nemecký preklad, Hero Translating Vám ho dodá k Vašej plnej spokojnosti.

 

 
languages