key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Preklad Angličtina <=> Slovenčina

  Naša prekladateľská agentúra ponúka profesionálne prekladateľské služby pre jazykové páry zo slovenčiny do angličtiny a z angličtiny do slovenčiny za veľmi výhodné ceny. Okrem toho vieme preložiť slovenčinu alebo angličtinu do viac ako 70 ďalších cudzích jazykov. Vďaka rozsiahlej sieti externých prekladateľov je Hero Translating jednou z mála prekladateľských agentúr na prekladateľskom trhu, ktoré dokážu profesionálne preložiť angličtinu do takmer akéhokoľvek jazyka!

  Angličtina - história

  Preklad Angličtina => Slovenčina Angličtina patrí medzi západogermánske jazyky a je tretím najrozšírenejším jazykom sveta. V súčasnej dobe funguje ako medzinárodný dorozumievací prostriedok. Vznikla pôvodne v Anglicku a odtiaľ sa rozšírila do celého sveta. Angličtina sa v rôznych častiach sveta líši, napríklad americká angličtina od anglickej. Gramatika je pomerne jednoduchá, pretože väčšina koncoviek u podstatných mien a slovies zostáva rovnaká....=> MORE

  Preklad Angličtina => Slovenčina

  10 EUR / ns

  Preklad Slovenčina => Angličtina

  12 EUR / ns

  Tlmočenie Slovenčina <=> Angličtina

  32 EUR / hod

  Preklad Slovenčina => Angličtina
  Tlmočenie Slovenčina <=> Angličtina
  Náš anglický prekladateľský team sa skladá z profesionálnych prekladateľov a rodených hovorcov angličtiny. Spolupracujeme so špičkovými anglickými webovými copywritermi a editormi, ktorí zvládnu lokalizáciu akéhokoľvek softwarového produktu či webových stránok. Taktiež ponúkame súdny preklad angličtiny, konzekutívne, sprievodné a konferenčné tlmočenie v angličtine, nahrávku anglickým hovorcom, anglický copywriting a korektúry anglických textov. Nech už dopytujete akýkoľvek anglický preklad, Hero Translating Vám ho dodá k Vašej plnej spokojnosti.

 

 
languages